Farmasoft Fabrika ve Yönetim Binası
Farmasoft Kurucu Ortaklar
Soft-Gel Üretim Makinesi
Farmasoft Soft-Gel Makinesi Tünel
Farmasoft Soft-Gel Ürünü
Farmasoft Blister Makine
Farmasoft Ürünü Omega Soft-gel
Farmasoft Ürün Deposu

Hakkımızda

Gittikçe kalabalıklaşan, büyüyen bir pazarda, şirketlerin markalarını rakiplerinden farklılaştırma gereksinimi önemlidir. Tüketiciler, ürün etkinliği sunan ve yoğun bir yaşam tarzına uygun dozaj formları arayan ürünlere ihtiyaç duyarlar.

Gıda takviyesi ve ilgili iş alanlarını, gelişmiş formülasyonlar ve en son teknolojiye sahip üretim parkurlarını kullanan yumuşak jelatin kapsül formunda gıda takviyesi ve bitkisel nutrasötik ürünler üreterek destekliyoruz.

Farmasoft, sattığı her mamulü üretebilen seçkin bir gıda takviyesi üreticisi olmasının yanı sıra, Türkiye’ deki önde gelen yumuşak jel kapsül üreticilerinden biridir. Birinci sınıf yumuşak jelatin kapsüllerimiz İzmir / Türkiye’ deki gelişmiş tesisimizde üretilmektedir.  Tesisimiz, son teknoloji ürünü iklim kontrol ve arıtma ekipmanları ile tüm ürünlerimizin eşsiz saflıkta ve sıfır kontaminasyon kalitesini garanti etmektedir. Tesis boyutları ve dizaynı; hata riskini minimize edecek, etkin bakım ve temizliğe imkan verecek, kontaminasyon ve çapraz bulaşmayı engelleyecek şekilde planlanmış ve inşa edilmiştir. Tesisimizde, ürünlerimizin kalitesi için elzem olan kriterleri sağlayacak tüm önlemler alınmıştır.

Bu yenilikçi tesis, yüksek verimlilikle çalışan üretim hatları sunmaktadır. Tesis, yaklaşık 2000 metrekarelik üretim alanı, analitik laboratuvar, pilot laboratuvar ve depolama alanlarını kapsamaktadır. Üretim parkurumuzda laboratuvarlarımızın yaptığı inceleme ve araştırmalar sonucunda 150 mg – 1500 mg arasında kapsül üretimi yapılmaktadır. Küre, oval, oblong şekillerde farklı kapsül türleri üretilebilir. Farmasoft, yerel otoritelerin tüm gereksinmelerine tamamen uygundur ve Tarım Bakanlığı ve diğer yerel otoriteler tarafından onaylanmıştır.