Yumuşak jelatin kapsüllere genellikle sıvı maddeler, sıvı karışımlar, çözeltiler, süspansiyonlar doldurulur. Kapsül içerisine doldurulan sıvının kapsül duvarı ile etkileşime girmemesi gerekmektedir. Sıvının PH değeri 2,5 ile 7,5 arasında olmalı ve %5 den fazla su ve alkol içermemesi gerekmektedir.

 

Devamını Oku....

farmasoft_omega.jpg

Sert jelatin kapsüllerin içlerine genellikle toz, granül, pellet, mikropellet, mikroküre, mikrokapsül, boncuk, tablet, mikrotablet,  yarı katı sıvı maddeler doldurulabilir.sert kapsül üretiminde kullanılan malzemeler genellikle jelatin, nişasta, selüloz türevleri ve HPMC (Hidroksipropil Metil Selüloz)’dur. 

 

Devamını Oku....

kapsül_boyut.jpg

İstediğiniz amaca uygun şekil, özellik ve boyutlarda toz kütlesini sıkıştırarak tablet üretimi yapmaktayız. Firmamız için tablet üretiminin hızlı, etkili ve ekonomik olması hedeflenmektedir. Üretimde kullanılan tablet içeriği ile dış ambalajın hammaddesi gıda standartlarına uygun ve kaliteli ürün içeriğine sahiptir. Tablet gıda takviyelerinin formülasyon karışımını presleyerek şekil verme işleminden sonra blister ve ambalajlama yöntemi ile paketliyoruz.

 

Devamını Oku....

tablet_üretimi2.jpg

Sıvı likit ürünlerde de fason üretim yapan firmamız, müşterilerimize destek vermektedir. Sıvı takviyeler her alanda kullanılabilir. Tablet ya da kapsül kullanımına göre daha kolay kullanım sağlar. Yutkunmanın zor olduğu kullanımlarda tercih edilir.

Şurup, damla, losyon, sprey olarak üretilir.

Üretimi yapılmak istenen içeriğin formülasyonu ve kullanım alanına göre ürün ambalajlanır. Tesisimiz ve laboratuvarlarımız son derece hijyenik tanklarda üretilmektedir. Her sektörden iş ortaklarımızın üretim talebine karşılık vermekteyiz.

 

Devamını Oku....

vlcsnap-2019-04-22-13h55m20s897.png

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda toz karışım üretimi, formülasyona göre ambalajlanarak paketleme işlemi uygulanır. Yıllık olarak 2000 ton toz karışım üretim kapasitemiz mevcuttur.

Üretimi yapılan toz karışımlar dilediğiniz paketleme sistemine göre şişe, poşet, vb. ambalajlarda kutu ve kolilere paketlenir.

 

Devamını Oku....

H5f22a870dddd4115a291cfd073b55785l.jpg